ADRESACI:
Adresatem jest ogół krakowian, ze szczególnym uwzględnieniem kół inteligencji, młodzieży, w tym studenckiej i licealnej. Nie znaczy to jednak, że krakowianie są wyłącznymi odbiorcami miesięcznika. „Kraków” dociera również do czytelnika w całej Polsce zainteresowanego ośrodkiem kulturalnym rangi naszego miasta.

ZASIĘG:
„Kraków” na terenie Małopolski jest rozprowadzany przez trzech kolporterów:
● „Ruch”
● „Kolporter”
● „Garmond”

W samym Krakowie można go znaleźć nie tylko w kioskach i salonach prasowych, ale także w księgarniach i podczas wielu wydarzeń artystycznych miasta, nad którymi pismo sprawuje patronat. Drogą wysyłki pocztowej „Kraków” dociera do centrów kultury i ośrodków akademickich w całym kraju (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Zielona Góra itd.), a także za granicę (m.in. Lwów, Nowy Jork, Norymberga, Paryż, Wiedeń).

 


NAKŁAD wynosi 3,5 tys. egzemplarzy.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Pliki mogą być zapisane w formatach: .pdf, .eps, .tif, i .jpg, ale przy wysokim stopniu jakości i niskiej kompresji.
Wymagania rozdzielczościowe zdjęć i formatów bitmapowych, takich jak .tif, i .jpg: 300 dpi i przestrzeń kolorystyczna CMYK.  W formatach wektorowych takich jak .eps i .pdf czcionki muszą być zamienione na krzywe.


CENNIK i szczegółowe informacje dot. promocji i reklamy:
Edyta Wiśniowska
tel.: +48 12 618 91 20, +48 661 22 82 82
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

STYCZNIOWY NUMER JUŻ W SPRZEDAŻY!


Okiem Beresia:
Szef i Jego książki

 

Z najwyższej półki: Miasto książki
- Krzysztof Burnetko

Pasy pany: Felieton na ostatnią stronę
- Jerzy Pilch

Na czerwonym świetle